Викуп авто в Києві

Купимо ваше авто в будь-якому стані!

+3 8 (093) 067 12 13

Процес швидкого викупу авто

Телефонуйте або пишіть нам

Наш фахівець виїжджає до Вас

Ми беремо на себе оформлення всіх документів

Розрахунок в той же день до 95% від ринкової вартості

Автомобіль – це зручний та практичний транспорт, а часто – улюблений «залізний кінь». Однак часом виникає потреба терміново продати авто. Причину можуть бути різні: потрібні гроші, поломка, неможливість продовжувати сплачувати кредит, серйозні пошкодження після ДТП, бажання придбати більш сучасну модель тощо. Avtoexpress – це компанія, яка допоможе швидко та вигідно продати машину: автовикуп Київ та Київська область.

Завдяки 18-річному досвіду, матеріально-технічній базі та команді досвідчених фахівців ми швидко і якісно здійснюємо автовикуп машин у будь-якому стані дорого – наші ціни вас влаштують. Заявки приймаються 24 години на добу.

Майстер здійснює огляд транспортного засобу та оцінку безкоштовно, називає справедливу ціну і, якщо вас вона влаштовує, одразу укладається угода покупки авто. Гроші ви отримуєте дуже швидко.

Звичайно, ви можете продати автомобіль самостійно, однак часу, коштів та зусиль витратите набагато більше. Крім того, є великий ризик натрапити на шахраїв.

Терміновий скуп авто в Києві та області

Avtoexpress – викуп авто в Києві з бездоганною репутацією. Звернувшись до нас, ви гарантовано зекономите час та гроші – не доведеться готувати транспортний засіб до продажу, давати оголошення, шукати покупців, витрачатися на оцінку і послуги нотаріуса. Ми гарантуємо законність і прозорість фінансових операцій, гроші за авто ви отримаєте в повному обсязі одразу після укладання договору.

Ми дорого викупаємо автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва. Просто зателефонуйте представнику компанії або зв’яжіться з нами онлайн і домовтеся про зустріч. Ми розглядаємо всі пропозиції та купуємо транспортні засоби:

  • застарілих моделей, в тому числі тих, що потребують ремонту;
  • після ДТП;
  • у проблемному стані;
  • будь-яких іномарок.

Компанія Avtoexpress – надійний діловий партнер. Наші майстри, юристи і менеджери вирішать всі проблеми, пов’язані з продажем авто, швидко і ефективно, вам залишиться лише підписати угоду та отримати гроші.

Автомобілів викуплено

Років в бізнесі

містах України

Останні викуплені автомобілі

Відправити запит

]

Компанія Avtoexpress в Україні

звоните 24/7

+3 8 (093) 067 12 13

або

Написати в Viber